Léto 2019, těším se už teď!

Nejen last minute zájezdy se vyplatí. Vybírat už teď letní dovolenou? Ano! Právě probíhá první vlna first minute zájezdů na léto 2019! Čeká na vás spousta výhod, tou hlavní jsou samozřejmě velké slevy. Další výhody záleží na konkrétní cestovní kanceláři. Často tak stačí zaplatit pouze nízkou zálohu asi 1.500 Kč na osobu a zbytek doplatit později. Můžete parkovat u letiště zdarma nebo může vaše dítě mít dovolenou zcela zdarma.

Už během října se objevují první first minute zájezdy, další budou přibývat během listopadu a prosince. V lednu pak většinou první vlna first minute končí a slevy už nejsou tak velké. Ale u některých cestovních kanceláří ty největší výhody platí dokonce jen při rezervaci do 31.10.!

Kde najít first minute zájezdy? Buď přímo u konkrétních cestovních kanceláří nebo tady, kde vybíráte zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří. Platíte samozřejmě stejnou cenu jako přímo v cestovce.

U zájezdu stačí rozkliknout Akce a zjistíte jaké slevy můžete u toho zájezdu mít.

Akce si můžete vyfiltrovat hned během vyhledávání.

U vámi vybraného zájezdu odešlete nezávaznou objednávku. Kontaktuje vás pracovník, který vám sdělí podrobné informace ke všemu co vás zajímá a upřesní například výši slevy za děti. Mrkněte na first minute zájezdy tady a těšte se na léto už teď 🙂


Posted

in

by

Tags: