O webu

Web Super Last Minuty vám každý den přináší tipy na zajímavé last minute zájezdy od cestovních kanceláří. Vybírám pro vás zájezdy za super cenu, ale zároveň v dobře hodnocených hotelech. Publikuji pouze zájezdy s odletem z českých letišť. Abyste měli čas se sbalit a aspoň trochu dovolenou promyslet, vyhledávám pro vás zájezdy s odletem nejdříve za dva dny, u většiny zájezdů máte ale času více.

Samozřejmě, že není v mých silách zavděčit se všem. Proto pokud vás žádný tip nezaujal, použijte vyhledávač vpravo (dole na menších zařízeních) a vyberte si dovolenou přesně podle vašich představ. U last minute zájezdů bývá volných většinou jen pár míst, proto s objednáním příliš neotálejte.

Novinka!

Nově vám také přináším tipy na levné letenky. I když je odlet často až za několik týdnů či měsíců, doporučuji s koupí příliš neotálet. Akční letenky velice rychle mizí. Po zakoupení letenky můžete hned rezervovat ubytování, i když letíte až za dlouho, máte velký výběr, můžete se dostat na lepší ceny a často můžete ubytování zaplatit až na místě nebo rezervaci bezplatně zrušit.

Nejsem prodejce, přináším vám každý den pouze aktuální tipy na levné letenky a last minute zájezdy. U každého tipu je vždy odkaz (více informací zde nebo rezervace najdete tady, atd), přes který se dostanete na web prodejce, kde můžete letenku či zájezd koupit.

Ve stručnosti: Každý den pro vás hledám aktuální levné zájezdy a letenky, tyto tipy pak sdílím na tomto webu. Nejsem prodejce! U každého tipu je vždy odkaz, kde letenky nebo zájezd koupíte.

Monika