Mallorca, polopenze, 8 dní za 13 990 Kč

Last minute zájezd od cestovní kanceláře BRENNA.

Španělsko, Mallorca, S´Illot, hotel Playa Blanca.

Polopenze, odlet z Prahy.

Termín 1.7. – 8.7.2018 (8 dní)

Cena za osobu 13 990 Kč

Podrobné informace a rezervaci najdete tady.

Nehodí se vám tento tip? Nevadí, použijte vyhledávač vpravo (dole na menších zařízeních) a vyberte si dovolenou přesně podle vašich představ ♥

Počasí na Mallorce

Ostrov Mallorca má středomořské klima. Typická jsou velmi teplá a suchá léta. Zimy jsou mírné a bohaté na srážky. Turisté na Mallorcu míří nejčastěji během června až září. V tomto období je totiž moře nejvhodnější ke koupání. I když ještě i na začátku června může být teplota vody pro někoho dosti osvěžující.

Mallorca průměrné teploty

MěsícPrůměrná teplota vzduchu (°C)Průměrná teplota vody (°C)
I1615
II1614
III1715
IV2016
V2317
VI2722
VII3024
VIII3125
IX2624
X2322
XI1818
XII1616

Průměrné srážky na Mallorce

Co navštívit na Mallorce

Hlavní město Palma de Mallorca vás okouzlí katedrálou, historickými stavbami, ale také svým přístavem. Městečko Valldemossa je hojně navštěvováno především kvůli místnímu klášteru Cartoixa de Valldemossa. Poloostrov Formentor je znám svými obdivuhodnými útesy. Navštívit můžete také přírodní park Mondragó, národní park S´Albufera, Dračí jeskyně nebo zahrady Alfabia. Kdo má rád hory, navštíví pohoří Sierra de Tramuntana. Jednou z nejkrásnějších horských vesniček je Deià. Za jedno z nejkrásnějších městeček na Mallorce je považována Pollença. Mallorca je známá svými krásnými plážemi. Za zmínku určitě stojí Playa de Muro, Playa de Alcúdia, Cala Millor, Port de Sollér, Playa de Sa Coma, Cala Mesquida, Playa de Formentor, Es Trenc, Cala S’Amarador nebo Playa Romántica.


Posted

in

by

Tags: